Послуги

Більш повний перелік послуг у відповідному розділі сайту. Додаткову інформація щодо послуг можна отримати у нашіх фахівців.

 • локальні мережі (LAN)

  З питань побудови локальних мереж або СКС пишіть на   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або звертайтесь до наших менеджерів

  lan локальная сеть

  "Навіщо потрібна локальна (комп'ютерна) мережа?"

  Локальні мережіє обов'язковою частиною офісу сучасної компанії. Важко уявити роботу сучасного підприємства без телекомунікаційних з'єднань. Звичайно ж в ідеальному варіанті добре мати у своєму розпорядженні СКС (структуровану кабельну систему), що задовольняє всім вашим запитам. Але не завжди організації потрібна СКС, особливо невеликим організаціям, або організаціям, які займають не всю будівлю, а лише кілька приміщень. а ось потреба в організації локальної мережі – практично необхідна у 99% випадків.

  ТОВ "РУТНЕТ" пропонує професійне проектування, прокладання, монтаж та обслуговування локальних мереж відповідно до Ваших побажань. Ми встановимо та налаштуємо мережеве обладнання, підключимо робочі станції, принтери та інші мережеві пристрої, мережу інтернет та зробимо інші роботи з побудови локальної мережі.

  Інсталяція локальної мережі здійснюється у кілька етапів:

  1. Переговори із замовником: визначення завдань та технічних вимог, узгодження технічного завдання.

  2. Виїзд фахівців та огляд об'єкта, створення ескізу проекту

  3. Підбір обладнання та складання плану мережі, затвердження плану мережі Замовником

  4. Складання кошторису витрат на закупівлю та монтаж комплектуючих, оплата Замовником послуг та матеріалів.

  5. Постачання та технічний монтаж мережного обладнання

  6. Тестування та налагодження мережі, налаштування мережевих елементів (відповідно до технічного завдання )

  7. Первинне навчання персоналу замовника по роботі із встановленим обладнанням


  Також ми надаємо такі послуги:

 • Обслуговування комп'ютерної техніки

  comptechЧи не працює (або працює зі збоями) комп'ютерна техніка? Не варто займатися самолікуванням. Навіщо витрачати час вивчення тонкощів роботи операційної системи та складових частин комп'ютера? Спробувати різні варіанти інсталяції драйверів сканера або іншого обладнання? Фахівець зробить все швидше та якісніше, а Ви збережете свій час та нерви.