ТОВ "РУТНЕТ" Контакти

Адреса: вул Шолуденка 27/6 корпус 1, приміщення 354, м. Київ

Адреса, де ви можете отримати продукцію за попередньою домовленістю (склад) : вул. Тополева, 3А, м. Київ

Телефони:  (044) 587-77-87;  (044) 587-73-22;

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Графік роботи

Пн - Пт.  з 9:00 до 18:00

 

Графік роботи пункту видачі товарів:

Пн - Чт.  з 9:00 до 17:00

Пт з 9:00 до 16:00

Сб, Нд - вихідні

У період карантину видача товарів здійснюється тільки за попередньою домовленістю, або здійснюється доставка зручним для Вас способом.

 

Наші фахівці готові поспілкуватися з Вами з приводу Ваших питань і побажань:Наталія Бабіч   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Сергій Бондаренко   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

з питань побудови локальних мереж та СКС пишіть на   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

 
 

Про компанію "РУТНЕТ"

Про нас

ТОВ "РУТНЕТ" працює на ринку мережевого обладнання та інформаційних технологій з 2008 року: поставляє і продає комп'ютерне обладнання, активне і пасивне мережеве обладнання провідних брендів; кабельні системи: неекрановані (UTP) і екрановані (STP); волоконно-оптичні кабельні системи; універсальні розетки; додаткове обладнання.

Також наша компанія надає послуги з обслуговування комп'ютерної техніки, мережевого обладнання та програмного забезпечення, з виїздом фахівців до Вас в офіс або на підприємство.

Висока якість робіт і багатий досвід спеціалістів, ретельний вибір постачальників дозволяє нам задовольняти запити різної категорії користувачів, будувати мережі будь-якої складності і надавати 25-річну гарантію на структуровані кабельні мережі.

Ми завжди підтримуємо високу якість нашої продукції, яка підтверджена відповідними сертифікатами. Співвідношення ціна-якість вигідно відрізняють нас від інших компаній, а різноманітність пропонованих продуктів дозволяє не тільки реалізувати будь-які мережеві рішення але і знайти оптимальне мережеве обладнання, яке повністю задовольняє потребам сучасного бізнесу, робить вкладення коштів найбільш успішним.

Партнерські відносини ми не обмежуємо постачанням обладнання та наданням послуг. Придбане у нас комп'ютерне обладнання та мережеве обладнання ми супроводжуємо безкоштовними консультаціями по інсталяції та монтажу.

Регіональним партнерам організована доставка вантажів перевізниками. В якості інформаційної підтримки регулярно проводяться технічні семінари, а також навчання і сертифікація інсталяторів на базах дистриб'юторів. Ми намагаємося динамічно розвиватися, йти в ногу з часом, технологіями і Вашими запитами, постійно оновлюємо нашу пропозицію і спектр пропонованих послуг.

Запрошуємо Вас оцінити всі переваги роботи з нами!