Спеціалізовані принтери Badgy

Друк

complete solution badgy200До вашої уваги спеціалізовані принтери для друку персоналізованих карт, таких як:

  • бейджи персоналу;
  • бейджи відвідувача;
  • членські картки;
  • картки лояльності;
  • перепустки;
  • подарункові картки;
  • та для іншого застосування пов`язаного з вашою галуззю діяльності!

Це рішення перш за все необхідне для миттєвого випуску бейджів з персональною графічною персоналізацією!

Лінійка принтерів представлена у двох моделях: Badgy100 та Badgy200.

Badgy являє собою готове рішення для PC чи MAC, яке складається з карт-принтера, програмного забезпечення для персоналізації карт Evolis Badge Studio® і комплекту витратних матеріалів на 100 відбитків (кольорова стрічка та чисті пластикові картки).
Крім того, на www.badgy.com доступна бібліотека безкоштовних шаблонів карток в які можна додати текст, лого, фото, штрихкоди та ін.

Badgy дозволяє миттєво та абсолютно незалежно надрукувати ваші картки. Друкуйте бейджи коли і як вам необхідно: від одного примірника до невеличких тиражів. Строк “життя” такої карти — 1-3 роки.

Badgy може друкувати зі швидкістю до 95 повнокольорових та до 325 монохромних, карток на годину. Робочий цикл при цьому становить - 500-2500 карт на рік.

Також можна імпортувати інформацію з баз даних в макети ваших карток і запускати друк бейджів зі змінними даними одним кліком. 

Зручний, компактний і професійний Badgy допоможе підкреслити імідж вашої компанії.

Простий в становленні та використанні — як звичайний офісний принтер.
Програмне забезпечення Badgy Premium Suite дозволяє легко контролювати принтер з вашого комп`ютера за допомогою отриманих повідомлень.
Стрічки Badgy легко встановлюються і автоматично розпізнаються принтером.

Компактний принтер Badgy займає поверхню меньшу ніж аркуш А4 (147 х 200 х 276 мм), що дозволяє розмістити його на будь якому робочому просторі. Завдяки невеличкій вазі (1,7 кг), а також сумці для переноски (опційно), його можна легко переносити.

Коротенький відео огляд даного принтеру можна подивитись за посиланням:https://www.youtube.com/watch?v=G5Y73K6hVkY

За додатковою інформацією а також з приводу придбання, будь ласка звертайтесь до наших менеджерів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Завжди Вам раді!

 

Завантажити прайс